Salon łazienek Kurpas Katowice

Odsłony: 778
Lokalizacja:   Polska
Region:   Śąskie
Miasto:   Łaziska Górne
Telefon:   500-129-461

 

Przedsiębiorstwo Kurpas to profesjonaliści od projektowania i aranżacji wnętrz domów jednorodzinnych, mieszań i innych przestrzeni. Cechujemy się wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Działamy w branży od 1966 roku. Fachowość, terminowość, najlepsza obsługa klienta to nasze główne wartości. Nasze projekty zespalają w sobie urok i funkcjonalność. Komponowane są zawsze zgodnie z potrzebami każdego Klienta. Budujemy zaawansowane wizualizacje wnętrz na kanwie naszych projektów. Mamy doświadczenie w planowaniu salonów, łazienek, kuchni a także przestrzeni użyteczności publicznej. Wykonujemy co więcej plany schodów, kominków i mebli. Dodatkowo prowadzimy własny salon sprzedaży artykułów budowlanych oraz wykończeniowych, co zapewnia możliwość generalnej adaptacji projektu. Przeprowadzamy roboty budowlane oraz wykończeniowe oraz sporządzamy ich kosztorysy. Projektowanie wnętrz to od wielu lat nasza specjalizacja!
Teren, na jakim realizujemy zamówienia to Katowice, pobliskie miejscowości oraz Górny Śląsk. Obsługujemy klientów prywatnych oraz firmy. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, przedstawioną na witrynie kurpas.com.pl

Kontakt:
Katowicki salon łazienek Kurpas
Wąska 9 43-170 Łaziska Górne
kurpaskat@onet.pl
http://www.kurpas.com.pl/sklep/oferta/salon-lazienek

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Malowanie montaz p...

Polska, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
Folie do dekoracji szyb Warszawa -Folia matowa i dekoracyjne Folkos

Folie do dekoracji...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Folie bezpieczne i antywłamaniowe Warszawa -Certyfikat 2B2 , P2A Folie na okna, lustra, przeszkleni

Folie bezpieczne i...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Usuwanie starej folii z szyb- demontaż - Folie okienne sprzedaż montaż - Oklejanie szyb

Usuwanie starej fo...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Systemy zabezpieczeń

Systemy zabezpieczeń

Polska, Śąskie, Gliwice

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.