Zbójnicki sylwester z kuligiem w Istebnej

Dodany Nov 08, 2017 | Odsłony: 1690
Typ:   Oferuje
Lokalizacja:   Polska
Region:   Śąskie

 

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2017/2018r. (z niedzieli na poniedziałek) w góralskich i zbójnickich klimatach w ISTEBNEJ na przełęczy KUBALONKA z kapelą góralską Karpackie Zbóje! Oprócz biesiady z góralami i zbójnikami czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie zbójnickiego sylwestra m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z kapelą góralską Karpackie Zbóje, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (zbójeckie menu: żurek zbójnicki,świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, grzane wino w trakcie kuligu. Dodatkowe napoje alkoholowe oraz napoje gazowane i niegazowane możecie przynieść sobie sami! Hej!

Termin: 31.12.2017r. / 1.01.2018r.

Start kuligu: godz. 20.00 - 4.00

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking na przełęczy KUBALONKA

Miejsce zabawy sylwestrowej: Zbójecka koliba przy Kubalonce

Uwagi: mile widziane elementy stroju góralskiego

cena:289zł/os

W cenie pakietu sylwestrowego 2017/2018r. znajduje się:

Zbójnicki kulig z pochodniami z przełęczy KUBALONKA w kierunku Stecówki w dniu 31.12.2017r.
Bogate regionalne menu sylwestrowe wg oferty (żurek zbójnicki, świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, grzane wino w trakcie kuligu.
Zabawa sylwestrowa w góralsko - zbójnickich klimatach z kapelą góralską Karpackie Zbóje!
Ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
Podatek Vat;

Więcej informacji: http://www.sylwesterzkuligiem.pl/site-administrator/pakiety-sylwestrowe/105-goralska-zabawa-sylwestrowa-2017-2018-z-kuligiem-w-istebnej.html

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Wymiana - podłączenie - płyt ceramicznych  grzewczych, Indukcyjnych  Elektryk-Tarchomin tel.224 2

Wymiana - podłącze...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Tanie noclegi, mieszkania, kwatery, hostel. od 23 zł

Tanie noclegi, mie...

Polska, Śąskie, Bytom
Spadochrony - Tandsnow

Spadochrony - Tand...

Polska, Podkarpackie, Mielec
Konferencje na Mazurach

Konferencje na Maz...

Polska, Podlaskie, Augustów

Stubai narty

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.