Zbójnicki sylwester z kuligiem w Istebnej

Odsłony: 1355
Typ:   Oferuje
Lokalizacja:   Polska
Region:   Śąskie

 

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2017/2018r. (z niedzieli na poniedziałek) w góralskich i zbójnickich klimatach w ISTEBNEJ na przełęczy KUBALONKA z kapelą góralską Karpackie Zbóje! Oprócz biesiady z góralami i zbójnikami czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie zbójnickiego sylwestra m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z kapelą góralską Karpackie Zbóje, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (zbójeckie menu: żurek zbójnicki,świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, grzane wino w trakcie kuligu. Dodatkowe napoje alkoholowe oraz napoje gazowane i niegazowane możecie przynieść sobie sami! Hej!

Termin: 31.12.2017r. / 1.01.2018r.

Start kuligu: godz. 20.00 - 4.00

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking na przełęczy KUBALONKA

Miejsce zabawy sylwestrowej: Zbójecka koliba przy Kubalonce

Uwagi: mile widziane elementy stroju góralskiego

cena:289zł/os

W cenie pakietu sylwestrowego 2017/2018r. znajduje się:

Zbójnicki kulig z pochodniami z przełęczy KUBALONKA w kierunku Stecówki w dniu 31.12.2017r.
Bogate regionalne menu sylwestrowe wg oferty (żurek zbójnicki, świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, grzane wino w trakcie kuligu.
Zabawa sylwestrowa w góralsko - zbójnickich klimatach z kapelą góralską Karpackie Zbóje!
Ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
Podatek Vat;

Więcej informacji: http://www.sylwesterzkuligiem.pl/site-administrator/pakiety-sylwestrowe/105-goralska-zabawa-sylwestrowa-2017-2018-z-kuligiem-w-istebnej.html

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Najtańsze bilety l...

Polska, Podlaskie, Augustów

Najtańsze bilety l...

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Najlepsze oferty b...

Polska, Śąskie, Aleksandrów Kujawski

Tanie bilety lotni...

Polska, Warmińsko-mazurskie, Augustów

Najtańsze bilety l...

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.